Zamów projekt HomeKONCEPT-52 B2

Cena: 11 500,00 zł 11 000,00 zł

Zamówienie zostało złożone. W ciągu 24h skontaktujemy się z w celu weryfikacji danych i ustalenia terminu dostawy projektu. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty.

Wypełnij uważnie wszystkie pola i wyślij zamówienie. Pola oznaczone * są wymagane.
W ciągu 24h skontaktujemy się z w celu weryfikacji danych i ustalenia terminu dostawy projektu.

HomeKONCEPT-52 B2
Kliknij by wygenerować nowy kod

Warunki zakupu i dostawy projektu

Każde składane zamówienie jest potwierdzane i weryfikowane telefonicznie z Zamawiającym w ciągu 24h od wysłania formularza.

Zamówienia można składać również telefonicznie, faxem i mailem. W każdym przypadku skontaktuje się z Państwem Doradca, który potwierdzi Państwa dane i uzgodni termin dostarczenia przesyłki.

Formy płatności

Za zamówiony projekt gotowy można zapłacić dokonując przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy (nr rachunku podawany jest każdorazowo na formularzu zamówienia projektu) lub zapłacić kurierowi przy odbiorze dokumentacji.

Bezpłatna dostawa dokumentacji

Zamówiony projekt dostarczamy Państwu bezpłatnie w najkrótszym możliwym do realizacji terminie!  Zazwyczaj zamówienie realizowane jest w ciągu 2-5 dni. Każdorazowo uzgadniamy z Państwem najlepszy termin na dostarczenie przesyłki. Na każdym etapie realizacji zamówienia istnieje możliwość sprawdzenia przewidywanej daty otrzymania przesyłki.

Reklamacje, zwroty i wymiana

Reklamacje wynikające z mechanicznego uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu wymagają okazania protokołu szkody podpisanego przez dostawcę i odbiorcę przesyłki.

Na podstawie obowiązujących przepisów przysługuje Państwu prawo do zwrotu lub wymiany zamówionego projektu bez podania przyczyny do 10 dni od jego otrzymania (wg ustawy z dn. 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów). O chęci odstąpienia od umowy należy poinformować mailem, faxem lub telefonicznie. Zwracany towar należy odesłać Sprzedawcy na własny koszt bez śladów użytkowania, w stanie nienaruszonym.

Skontaktuj się z nami

Telefon: 22 112 0 776

Poniedziałek-Niedziela: 8.00-20.00

Szukaj projektu

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane